Piekarnik Amica EBS 7551 AA

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 808,94 zł
  • Cena brutto: 995,00 zł
  • Niedostępny

  Zadzwoń i zapytaj
  609 687 028

  Stan: Nowy
  Gwarancja: 24 miesiące producenta

  Wysokość: 59.5 cm
  Szerokość: 59.5 cm
  Głębokość: 57.5 cm
  Kolor: Inox
  Klasa energetyczna: A-20%    
  Moc całkowita: 2.9 kW
  Pojemność piekarnika: 66 l
  Grzałka górna: 900 W
  Grzałka dolna: 1100 W
  Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W
  Napięcie: 230 V

  Funkcjonalność
  Rodzaj piekarnika: elektryczny Multi
  10 funkcji piekarnika
  Programator sensorowy Ts

  Wyposażenie
  Wkłady katalityczne - Gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Możliwość ich wymiany zapewnia komfort użytkowania piekarnika.

  Emalia łatwoczyszcząca - Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.

  Szybki nagrzew - Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minut, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowywaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.
  Liczba blach: 2

  Drabinka suszarnicza - Drabinka suszarnicza została wyposażona w zabezpieczenia, dzięki czemu jest stabilna i pozwala na swobodne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie lub wysunie się.

  Chowane pokrętła - Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości. Chowane elementy nie ulegają zabrudzeniom. Od dziś panel sterowania będzie nie tylko funkcjonalny, ale i czysty.

  Drabinki - Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.

  Prowadnice teleskopowe - Prowadnice teleskopowe ułatwiają wysuwanie blach, nawet mocno obciążonych oraz podnoszą bezpieczeństwo użytkowania: blachy są stabilnie umocowane do prowadnic, a wysuwanie ich znacznie ogranicza możliwość poparzeń.

  Szyba refleksyjna - Zastosowanie wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika o 15%.
  System chłodzenia obudowy - System chłodzenia obudowy zapewnia bezpieczną temperaturę obudowy piekarnika i drzwiczek. System chłodzenia obudowy wraz z systemem izolacji sprawia, że Twoje meble są całkowicie bezpieczne, nie ma ryzyka odkształceń pod wpływem wysokiej temperatury.

  Opiekacz elektryczny (2000 W)

  I-Touch Free - Dotykaj bez konsekwencji, bo na specjalnej powłoce zastosowanej na powierzchni piekarników Integra nie widać śladów palców. A Ty, zamiast czasochłonnego czyszczenia, zajmiesz się testowaniem nowych przepisów, którymi zachwycisz swoich bliskich.

  Dostępność: 24h - na zamówienie po potwierdzeniu ceny i dostępności przez pracownika sklepu