Suszarka Beko DCU 7330

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 1 160,98 zł
  • Cena brutto: 1 428,00 zł
  • Niedostępny

  Zadzwoń i zapytaj
  609 687 028

  Technologie

  Program BabyProtect::
  Dzięki czujnikom temperatury i wilgotności, specjalny program BabyProtect precyzyjnie kontroluje warunki panujące wewnątrz bębna, dobierając ustawienia optymalne do suszenia ubranek Twoich dzieci oraz bliskich
  7 kg:
  Suszarki BEKO mają ładowność aż do 7 kg, co daje swobodę wysuszenia całego prania zaraz po wyjęciu go z pralki BEKO.
  FlexySense - Automatyczny czujnik suszenia:
  Suszarki BEKO z automatycznym czujnikiem suszenia ułatwiają dostosowanie poziomu wilgoci oraz dobranie optymalnej temperatury. Dzięki czujnikowi FlexySense nie musisz zgadywać ile czasu zajmie suszenie - wystarczy wybrać żądany stopień suszenia a suszarka zatrzyma się w momencie osiągnięcia wybranego poziomu. Czujnik wilgoci jest odpowiedzialny za to, aby pranie suszyło się równomiernie.Co wyróżnia FlexySense od innych czujników to jego wysoka jakość: podczas programu suszenia "Gotowe do prasowania" osiągany jest taki sam poziom dokładnego suszenia podczas każdego z cykli, niezależnie od załadunku czy stopnia twardości wody.
  Automatyczny system przeciw gnieceniu się:
  Wszystkie suszarki BEKO są wyposażone w specjalna funkcję zapobiegającą gnieceniu się rzeczy podczas suszenia dzięki delikatnym ruchom bębna.
  Obroty bębna w dwóch kierunkach:
  Wszystkie suszarki BEKO są wyposażone w bęben, który wykonuje obroty w obydwie strony. Zapewnia to jednolite suszenie oraz zapobiega gnieceniu się rzeczy.
  Duże drzwi 38 cm:
  Szerokie na 38 cm drzwi zapewniają łatwy dostęp podczas ładowania oraz wyjmowania wysuszonych rzeczy, nawet tak dużych jak pościel czy koce.
  Sygnał dźwiękowy:
  Dźwiękowy sygnał rozlega się w momencie zakończenia się suszenia. Można go wyłączyć w każdej chwili.
  Program do suszenia koszul:
  Podczas suszenia koszul mogą one ulec zniszczeniu a ich kolor może wyblaknąć. Program Shirt został specjalnie stworzony aby uniknąć tych problemów. Jest to delikatny cykl suszenia koszul w niskiej temperaturze co zapobiega zniszczeniom tkaniny oraz zachowuje kolor. Dzięki temu możesz cieszyć się ubraniami przez długi czas.
  Specjalna ochrona delikatnych tkanin:
  Suszarki BEKO posiadają specjalny program do tkanin delikatnych, które można bezpiecznie suszyć w niskiej temperaturze i małych obrotach bębna.
  Program Jeans:
  Standardowe cykle nie zawsze radzą sobie z suszeniem grubszych tkanin, zwłaszcza wzdłuż szwów, gdzie warstwa materiału jest zdecydowanie grubsza. W odpowiedzi na ten problem, Beko opracowało specjalny program Jeans, gwarantujący równomierne wysuszenie odzieży z grubszych tkanin, takich jak dżins i polar.
  Program Daily:
  Wiemy, że Twój czas jest cenny i że cenisz osiąganie szybkich rezultatów, a BEKO robi wszystko, aby zapewnić jak najbardziej efektywne i przyjazne w użytkowaniu produkty. W zgodzie z tą filozofią powstał program Daily, który umożliwia wysuszenie 4 kg prania w zaledwie godzinę.


  Parametry ogólne
  Rodzaj Kondensacyjna
  Okres gwarancji 24 miesiące
  Wysokość [cm] 85
  Szerokość [cm] 60
  Kolor Biały
  Głębokość [cm] 54
  Parametry techniczne

  Ilość programów 16
  Zasilanie 220 - 240 V
  Wskaźnik wypełnienia wodą Tak
  Wsad [kg] 7
  Klasa efektywności suszenia B
  Wyświetlacz LCD
  Inne Sygnał dźwiękowy
  Klasa energetyczna B
  Funkcje

  Opóźniony start Do 24 h
  Inne Oświetlenie bębna