Suszarka Beko DCU 7430

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 1 195,12 zł
  • Cena brutto: 1 470,00 zł
  • Niedostępny

  Zadzwoń i zapytaj
  609 687 028

  Technologie

  7 kg:
  Suszarki BEKO mają ładowność aż do 7 kg, co daje swobodę wysuszenia całego prania zaraz po wyjęciu go z pralki BEKO.
  FlexySense - Automatyczny czujnik suszenia:
  Suszarki BEKO z automatycznym czujnikiem suszenia ułatwiają dostosowanie poziomu wilgoci oraz dobranie optymalnej temperatury. Dzięki czujnikowi FlexySense nie musisz zgadywać ile czasu zajmie suszenie - wystarczy wybrać żądany stopień suszenia a suszarka zatrzyma się w momencie osiągnięcia wybranego poziomu. Czujnik wilgoci jest odpowiedzialny za to, aby pranie suszyło się równomiernie.Co wyróżnia FlexySense od innych czujników to jego wysoka jakość: podczas programu suszenia "Gotowe do prasowania" osiągany jest taki sam poziom dokładnego suszenia podczas każdego z cykli, niezależnie od załadunku czy stopnia twardości wody.
  Automatyczny system przeciw gnieceniu się:
  Wszystkie suszarki BEKO są wyposażone w specjalna funkcję zapobiegającą gnieceniu się rzeczy podczas suszenia dzięki delikatnym ruchom bębna.
  Obroty bębna w dwóch kierunkach:
  Wszystkie suszarki BEKO są wyposażone w bęben, który wykonuje obroty w obydwie strony. Zapewnia to jednolite suszenie oraz zapobiega gnieceniu się rzeczy.
  Program do suszenia koszul:
  Podczas suszenia koszul mogą one ulec zniszczeniu a ich kolor może wyblaknąć. Program Shirt został specjalnie stworzony aby uniknąć tych problemów. Jest to delikatny cykl suszenia koszul w niskiej temperaturze co zapobiega zniszczeniom tkaniny oraz zachowuje kolor. Dzięki temu możesz cieszyć się ubraniami przez długi czas.
  Program do odświeżania:
  Ten specjalny program do odświeżania pozwala uwolnić się od niechcianych zapachów dzięki delikatnym ruchom bębna. W efekcie tkaniny są odświeżone bez konieczności prania ich.
  Specjalna ochrona delikatnych tkanin:
  Suszarki BEKO posiadają specjalny program do tkanin delikatnych, które można bezpiecznie suszyć w niskiej temperaturze i małych obrotach bębna.
  Program Jeans:
  Standardowe cykle nie zawsze radzą sobie z suszeniem grubszych tkanin, zwłaszcza wzdłuż szwów, gdzie warstwa materiału jest zdecydowanie grubsza. W odpowiedzi na ten problem, Beko opracowało specjalny program Jeans, gwarantujący równomierne wysuszenie odzieży z grubszych tkanin, takich jak dżins i polar.


  Parametry ogólne

  Okres gwarancji 24 miesiące
  Głębokość [cm] 59.8
  Rodzaj Kondensacyjna
  Wysokość [cm] 84.6
  Szerokość [cm] 59.5
  Parametry techniczne

  Ilość programów 15
  Inne - Wskaźnik czasu do końca programu
  - Kontrolki przebiegu programu
  - Obroty bębna w dwóch kierunkach
  - Oświetlenie bębna
  Zużycie prądu na cykl [kWh] 3.92
  Poziom hałasu [dB] 65
  Wskaźnik konieczności wyczyszczenia filtra Tak
  Wsad [kg] 7.0
  Wyświetlacz Elektroniczny
  Klasa energetyczna B
  Filtr Tak
  Sygnalizator pełnego zbiornika Tak
  Funkcje

  Inne Automatyczne wygładzanie
  Zabezpieczenia Blokada przed dziećmi
  Opóźniony start Do 24 h
  Sygnał akustyczny Tak