Gwarancje

Gwarancją objęte są produkty oryginalne, na które wydaje gwarancję producent, i to producent określa zasady tej gwarancji, urządzenia i produkty finalne, rozumiane jako zdolne do samodzielnego funkcjonowania tj. nie są częścią ani podzespołem innych produktów.

Termin rozpatrzenia reklamacji  wynosi do 14 dni roboczych od momentu otrzymania towaru. W czasie reklamacji produkt zostanie poddany ekspertyzie, która stwierdzi czy reklamacja wynika z wady urządzenia czy złego użytkowania.

W przypadku części i podzespołów (modułów, pomp, grzałek i innych) gwarancja nie obowiązuje i na życzenie kupującego może być rozpatrywana indywidualnie pod warunkiem udowodnienia przez klienta, iż niesprawność produktu nie jest wywołana czynnościami związanymi z nieodpowiednim montażem czy instalacją tego produktu, np. rachunek od serwisanta lub zaświadczenie od rzeczoznawcy. W takiej sytuacji koszty wysyłki ponosi kupujący.


Reklamacje prosimy kierować na adres:
AGDtechnik
ul. Emilii Plater 7A
68-300 Lubsko

Rozpatrujemy każde zgłoszenie bardzo dokładnie, jednak dołączenie powyższych dokumentów (dowód zakupu, opis wady itd.) znacząco usprawni i przyspieszy proces reklamacyjny.

W celu ułatwienia procesu reklamacyjnego prosimy o wcześniejszy kontakt ze sklepem reklamacje@AGDtechnik.pl

Formularz reklamacji do pobrania ->FORMULARZ <-