Korzystanie z serwisu


Jak robić zakupy


Wszystkie towary znajdujące się w naszym sklepie zostały podzielone na kategorie i podkategorie. Nawigację pomiędzy produktami umożliwia boks Kategorie znajdujący się po lewej stronie serwisu.

Wystarczy tylko kliknąć na nazwę lub zdjęcie produktu, aby uzyskać dokładną specyfikację produktu, możliwość powiększenia zdjęcia, napisania recenzji o tym produkcie, powiadomienia znajomego o tym produkcie, a także otrzymywania informacji na temat zmian dotyczących tego produktu (np. ceny).

Boks "Szukaj" może być pomocny, gdy:

  • chcemy szybko znależć produkt, którego znamy tylko fragment nazwy lub opisu
  • wyświetlić wszystkie produkty o danej cesze 
  • nie wiemy w jakiej grupie został umieszczony produkt, ale znamy jego kod lub nazwę (np. 310575).

Wyszukiwanie jest bardzo proste: wpisz dowolny ciąg znaków i wciśnij , a wyświetlone zostaną wszystkie produkty zawierające wpisaną frazę w nazwie.

Obsługa sklepu jest prosta i nie powinna nastręczać żadnych trudności większości użytkowników Internetu. Zamówienie w sklepie można składać poprzez witrynę internetową (sklep internetowy), jak również e-mailem (yaho@serwis-agd.com) i telefonicznie. Zawartość witryny internetowej sklepu www.serwis-agd.com / agdtechnik.pl / yaho.com.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej).

Jak potwierdzić zamówienie?

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo na podany e-mail list z potwierdzeniem zamówienia. W przypadku zamówienia na towar o ograniczonej dostępności lub taki, na który ma być dostawa Klient zostanie o tym nizwłocznie powiadomiony. Prosimy o dokładne sprawdzanie wprowadzanych danych, pomyłka w zapisie danych może przyczynić się nawet do anulowania zamówienia.


Objaśnienie pól wyboru dostępnych na stronie sklepu:

PRODUCENT - służy do wyboru kategorii producenta urządzeń do których pasuje dana część; pole to nie oznacza że daną część jest oryginalna i wytworzył ją właśnie ten producent tylko że pasuje do urządzeń  tego producenta.

Dodatkowe informacje:
KOD ORYGINALNY - kod części której dana część odpowiada wg. oryginalnej numeracji producenta; nie oznacza to że część jest oryginalna, może to być również zamiennik. W przypadku gdy interesuje Państwa część oryginalna prosimy zapytać.
ORYGINAŁ - dana część jest oryginalna; nie przy wszystkich produktach widnieje jest jeszcze ta informacja więc w razie niejasności prosimy pytać.